EL-ROBO-MECH 2018/2019: wręczenie nagród

12-04-2019
Konkurs EL-ROBO-MECH

Zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród w konkursie EL-ROBO-MECH 2018/2019:

W tegorocznej edycji nagrody otrzymało pięć zespołów. Członkowie zwycięskich zespołów uzyskali prawo do podjęcia studiów stacjonarnych na dowolnym kierunku studiów na Wydziale Elektrycznym lub Wydziale Mechanicznym Politechniki Białostockiej.

Konkurs EL-ROBO-MECH jest organizowany przez Wydział Mechaniczny i Wydział Elektryczny Politechniki Białostockiej oraz Radę Przedsiębiorców przy Wydziale Mechanicznym i Radę Przemysłowo-Programową przy Wydziale Elektrycznym.

Konkurs odbywa się pod patronatem Rektora Politechniki Białostockiej oraz merytorycznym nadzorem Dziekana Wydziału Elektrycznego i Dziekana Wydziału Mechanicznego.