Wydział Elektryczny PB

Znajdź pracownika

 

Nauczyciele akademiccy
A
dr inż. Andrzej Andrzejewski 85 746 9446 WE-130 a.andrzejewski [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Karol Aniserowicz, prof. PB 85 746 9398
  571 443 171
WE-339 k.aniserowicz [at] pb.edu.pl
B
dr inż. Anna Białostocka 85 746 9395 WE-259 a.bialostocka [at] pb.edu.pl
dr inż. Urszula Błaszczak 85 746 9447 WE-253 u.blaszczak [at] pb.edu.pl
dr inż. Antoni Bogdan 85 746 9439 WE-138 abogdan [at] pb.edu.pl
dr inż. Kamil Borawski 85 746 9410 WE-238 k.borawski [at] pb.edu.pl
dr inż. Łukasz Budzyński 85 746 9402 WE-258 l.budzynski [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Bogusław Butryło, prof. PB 85 746 9485 WE-203 b.butrylo [at] pb.edu.pl
C
dr inż. Agnieszka Choroszucho 85 746 9485 WE-203 a.choroszucho [at] pb.edu.pl
dr Maciej Ciężkowski   571 443 064 WM-219 m.ciezkowski [at] pb.edu.pl
dr inż. Eugeniusz Czech 85 746 9421 WE-207 eugeniusz.czech [at] pb.edu.pl
D
dr hab. inż. Jakub Dawidziuk, prof. PB 85 746 9419 WE-234 j.dawidziuk [at] pb.edu.pl
mgr inż. Krzysztof Dmitruk 85 746 9373 WE-131 k.dmitruk [at] pb.edu.pl
prof. dr hab. inż. Jan Dorosz 85 746 9431 WE-256 doroszjan [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Marian Dubowski, prof. PB 85 746 9429 WE-135 m.dubowski [at] pb.edu.pl
F
dr inż. Piotr Falkowski 85 746 9376 WE-134 p.falkowski [at] pb.edu.pl
dr inż. Jarosław Forenc 85 746 9397 WE-204 j.forenc [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Irena Fryc, prof. PB 85 746 9407 WE-222 i.fryc [at] pb.edu.pl
G
dr inż. Marek Garbaruk 85 746 9449 WE-307 m.garbaruk [at] pb.edu.pl
dr inż. Grażyna Gilewska 85 746 9357 WE-338 g.gilewska [at] pb.edu.pl
dr inż. Marian Gilewski 85 746 9352 WE-242 m.gilewski [at] pb.edu.pl
mgr inż. Agata Godlewska 85 746 9350 WE-127 a.godlewska [at] pb.edu.pl
prof. dr hab. inż. Jerzy Gołębiowski 85 746 9423
  571 443 174
WE-201 j.golebiowski [at] pb.edu.pl
prof. dr hab. inż. Zdzisław Gosiewski   797 995 901 WM-316 z.gosiewski [at] pb.edu.pl
prof. dr hab. inż. Jurij Griszin 85 746 9418 WE-341 j.griszin [at] pb.edu.pl
dr inż. Lech Grodzki 85 746 9383
  571 443 166
WE-232 l.grodzki [at] pb.edu.pl
dr inż. Łukasz Gryko 85 746 9422 WE-218 l.gryko [at] pb.edu.pl
H
dr inż. Michał Harasimczuk 85 746 9384 WE-240 m.harasimczuk [at] pb.edu.pl
dr inż. Grzegorz Hołdyński 85 746 9390 WE-128 g.holdynski [at] pb.edu.pl
I
dr hab. inż. Adam Idźkowski 85 746 9394 WE-260 a.idzkowski [at] pb.edu.pl
J
dr inż. Dariusz Jańczak 85 746 9442 WE-344 d.janczak [at] pb.edu.pl
K
prof. dr hab. inż. Tadeusz Kaczorek 85 746 9351 WE-233 t.kaczorek [at] pb.edu.pl
dr inż. Andrzej Karpiuk 85 746 9417 WE-235 andrzej.karpiuk [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Marcin Kochanowicz, prof. PB 85 746 9370
  516 982 688
WE-252
CBD-31
m.kochanowicz [at] pb.edu.pl
dr inż. Rafał Kociszewski 85 746 9382 WE-239 r.kociszewski [at] pb.edu.pl
dr inż. Krzysztof Konopko 85 746 9404 WE-335 k.konopko [at] pb.edu.pl
dr inż. Marek Korzeniewski 85 746 9376 WE-134 m.korzeniewski [at] pb.edu.pl
dr inż. Adam Kotowski   571 443 053 WM-208 a.kotowski [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Zbigniew Kulesza, prof. PB   797 990 780 WM-212 z.kulesza [at] pb.edu.pl
dr inż. Krzysztof Kulikowski 85 746 9392 WE-136 k.kulikowski [at] pb.edu.pl
dr inż. Jacek Kusznier 85 746 9426 WE-122 j.kusznier [at] pb.edu.pl
dr inż. Adam Kuźma 85 746 9392
  571 443 168
WE-136 a.kuzma [at] pb.edu.pl
dr inż. Sławomir Kwiećkowski 85 746 9381 WE-205 s.kwieckowski [at] pb.edu.pl
L
dr inż. Norbert Litwińczuk 85 746 9399 WE-305 n.litwinczuk [at] pb.edu.pl
M
dr inż. Jarosław Makal, prof. PB 85 746 9421 WE-207 j.makal [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Renata Markowska, prof. PB 85 746 9356 WE-345 r.markowska [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Piotr Miluski, prof. PB 85 746 9406 WE-333 p.miluski [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Arkadiusz Mystkowski, prof. PB   571 443 058 WM-221 a.mystkowski [at] pb.edu.pl
N
dr inż. Adam Nikołajew 85 746 9403 WE-329 a.nikolajew [at] pb.edu.pl
O
dr inż. Michał Ostaszewski   571 443 061 WM-210 m.ostaszewski [at] pb.edu.pl
dr inż. Walenty Owieczko 85 746 9417 WE-235 w.owieczko [at] pb.edu.pl
R
dr inż. Krzysztof Rogowski 85 746 9384
  571 443 167
WE-240 k.rogowski [at] pb.edu.pl
dr inż. Sławomir Romaniuk   503 737 360 WM-210 s.romaniuk [at] pb.edu.pl
dr inż. Helena Rusak 85 746 9389 WE-129 h.rusak [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Andrzej Ruszewski 85 746 9382 WE-239 a.ruszewski [at] pb.edu.pl
S
dr inż. Maciej Sadowski 85 746 9371 WE-308 m.sadowski [at] pb.edu.pl
dr inż. Dariusz Sajewicz 85 746 9386 WE-123 d.sajewicz [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Łukasz Sajewski, prof. PB 85 746 9378 WE-237 l.sajewski [at] pb.edu.pl
prof. dr hab. inż. Andrzej Sikorski 85 746 9498
  571 443 169
WE-133 a.sikorski [at] pb.edu.pl
dr inż. Zbigniew Skibko 85 746 9389 WE-129 z.skibko [at] pb.edu.pl
dr inż. Robert Sobolewski 85 746 9385 WE-121 r.sobolewski [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Adam Sołbut, prof. PB 85 746 9439 WE-138 a.solbut [at] pb.edu.pl
dr inż. Zbigniew Sołjan 85 746 9390 WE-128 z.soljan [at] pb.edu.pl
mgr inż. Adam Steckiewicz 85 746 9485 WE-203 a.steckiewicz [at] pb.edu.pl
dr inż. Marcin Sulkowski 85 746 9435 WE-126 m.sulkowski [at] pb.edu.pl
Ś
dr hab. inż. Ewa Świercz, prof. PB 85 746 9441 WE-318 e.swiercz [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Mirosław Świercz, prof. PB 85 746 9375
  571 443 164
WE-236 m.swiercz [at] pb.edu.pl
T
dr inż. Roman Trochimczuk   571 443 066 WM-208 r.trochimczuk [at] pb.edu.pl
dr inż. Wojciech Trzasko 85 746 9378 WE-237 w.trzasko [at] pb.edu.pl
mgr inż. Damian Tyniecki 85 746 9424 WE-323 d.tyniecki [at] pb.edu.pl
W
dr inż. Wojciech Walendziuk 85 746 9397 WE-204 w.walendziuk [at] pb.edu.pl
dr inż. Jan Waśkiewicz 85 746 9427 WE-206 j.waskiewicz [at] pb.edu.pl
dr inż. Jarosław Werdoni 85 746 9393 WE-132 j.werdoni [at] pb.edu.pl
dr inż. Jarosław Wiater 85 746 9979 CBD-1 jaroslawwiater [at] we.pb.edu.pl
dr inż. Wojciech Wojtkowski 85 746 9440 WE-241 w.wojtkowski [at] pb.edu.pl
dr inż. Adam Wolniakowski   503 737 879 WM-219 a.wolniakowski [at] pb.edu.pl
Z
dr hab. inż. Maciej Zajkowski, prof. PB 85 746 9354 WE-124 m.zajkowski [at] pb.edu.pl
dr inż. Andrzej Zankiewicz 85 746 9442 WE-344 a.zankiewicz [at] pb.edu.pl
dr inż. Marek Zaręba 85 746 9381 WE-205 m.zareba [at] pb.edu.pl
Ż
dr hab. inż. Jacek Żmojda, prof. PB 85 746 9370 WE-223 j.zmojda [at] pb.edu.pl

 

 

Pracownicy obsługi
B
mgr inż. Jerzy Bołtruczuk 85 746 9411 WE-230 j.boltruczuk [at] pb.edu.pl
mgr inż. Marek Brański 85 746 9434
  571 443 170
WE-139 m.branski [at] pb.edu.pl
C
mgr inż. Izabela Cieśluk 85 756 9368
  571 443 181
WE-001 i.ciesluk [at] pb.edu.pl
D
mgr Anna Dakowicz 85 746 9369
  571 443 178
WE-001 a.dakowicz [at] pb.edu.pl
mgr Agnieszka Druć 85 746 9360
  602 773 370
WE-003 we.sekretariat [at] pb.edu.pl
G
mgr inż. Kazimierz Godlewski 85 746 9433
  571 443 183
WE-139 k.godlewski [at] pb.edu.pl
Andrzej Gryczko 85 746 9415
  571 443 176
WE-211 a.gryczko [at] pb.edu.pl
K
dr inż. Piotr Kardasz 85 746 9377 WE-104 p.kardasz [at] pb.edu.pl
mgr Marzena Koniuch 85 746 9396
  797 994 913
WE-202 m.koniuch [at] pb.edu.pl
mgr inż. Grzegorz Kraszewski 85 746 9377 WE-104 g.kraszewski [at] pb.edu.pl
mgr Honorata Kruk 85 746 9444 WE-343 h.kruk [at] pb.edu.pl
mgr Urszula Krukowska 85 746 9428 WE-038 we.doktoranckie [at] pb.edu.pl
inż. Andrzej Kulaszewicz 85 746 9448 WE-117 a.kulaszewicz [at] pb.edu.pl
mgr inż. Ewa Kulesza 85 746 9437 WE-125 e.kulesza [at] pb.edu.pl
M
dr inż. Paweł Myszkowski 85 746 9415
85 746 9427
WE-211
WE-206
p.myszkowski [at] pb.edu.pl
N
mgr Lucyna Niedźwiecka 85 746 9510
  571 443 179
WE-001 l.niedzwiecka [at] pb.edu.pl
O
inż. Artur Osowski 85 746 9979
  571 443 172
CBD-1 arturosowski [at] gmail.com
R
mgr Magdalena Rogowska 85 746 9364 WE-039 we.prodziekan [at] pb.edu.pl
S
inż. Jacek Sajczyk 85 746 9379 WE-221 j.sajczyk [at] pb.edu.pl
mgr Ewa Sidoruk 85 746 9420
  797 994 908
WE-231 e.sidoruk [at] pb.edu.pl
Piotr Strzałkowski 85 746 9448
  571 443 177
WE-117 p.strzalkowski [at] pb.edu.pl
T
dr inż. Adam Tomaszuk 85 746 9410 WE-238 adam.tomaszuk [at] pb.edu.pl
W
Alicja Wensław 85 746 9365 WE-001 we.dziekanat [at] pb.edu.pl
mgr Joanna Wensław 85 746 9367 WE-001 j.wenslaw [at] pb.edu.pl
inż. Adam Wiktorko 85 746 9482
  571 443 173
WE-315 a.wiktorko [at] pb.edu.pl
mgr Iwona Wojciechowicz 85 746 9438
  797 994 910
WE-141 i.wojciechowicz [at] pb.edu.pl
Z
mgr Wanda Załuska 85 746 9358 WE-038 w.zaluska [at] pb.edu.pl
Na skróty
× W ramach naszego serwisu www stosujemy pliki cookies zapisywane na urządzeniu użytkownika w celu dostosowania zachowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkownika oraz w celach statystycznych.
Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.
Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.