Oceń wykładowcę: zamknięcie systemu ankiet

wrzesień 20

USOS

Do 20 września 2020 roku studenci i doktoranci Politechniki Białostockiej mogą wyrazić swoją opinię na temat wypełniania obowiązków dydaktycznych przez nauczycieli akademickich. Wypełnienie kwestionariusza zajmuje tylko kilka minut.

Zachęcamy do wypełniania ankiet!

Szersza informacja na temat ankiet.

Przejście do systemu USOSweb, w którym są dostępne ankiety.

Aplikacja Mobilny USOS PB w sklepie Google Play (system OS Android).

Regulamin określający tryb i zasady przeprowadzania ankiety dotyczącej wypełniania obowiązków dydaktycznych przez nauczyciela akademickiego lub inną osobę prowadzącą zajęcia oraz przetwarzania zebranych danych został wprowadzony Zarządzeniem nr 1047 Rektora Politechniki Białostockiej z dnia 4 grudnia 2019 r.