Międzywydziałowe seminarium MMT, pierwsze spotkanie

marzec 11

WE-007, budynek Wydziału Elektrycznego, ul. Wiejska 45D.

16:00

Inauguracyjne międzywydziałowe seminarium naukowe Metody Matematyczne w Technice (MMT).

W programie przewidziano:

• wykład prof. zw. dr hab. inż. Tadeusza Kaczorka, pt. Kąt między wielomianami i macierzami jako wskaźnik dynamiki układów;
  • sesja Jak to rozwiązać?, na której każdy uczestnik może przedstawić problem do rozwiązania, z którym się boryka.

Planowany czas trwania seminarium: 90 min.

Pozostałe informacje na wydziałowej stronie internetowej.