Pierwsze seminarium Metody Matematyczne w Technice (MMT)

03-03-2020

W dniu 11 marca 2020 r. odbędzie się inauguracyjne międzywydziałowe seminarium naukowe Metody Matematyczne w Technice (MMT). Inicjatorami seminarium są: prof. zw. dr hab. inż. Tadeusz Kaczorek (Wydział Elektryczny) i dr hab. Ewa Pawłuszewicz (Wydział Mechaniczny).

Pierwsze  seminarium MMT odbędzie się w dniu 11 marca br. o godz. 16:00, w sali WE-007, budynek Wydziału Elektrycznego. W programie przewidziano:

• wykład prof. zw. dr hab. inż. Tadeusza Kaczorka, pt. Kąt między wielomianami i macierzami jako wskaźnik dynamiki układów;
  • sesja Jak to rozwiązać?, na której każdy uczestnik może przedstawić problem do rozwiązania, z którym się boryka.

Planowany czas trwania seminarium: 90 min.

Kolejne seminaria będą się odbywały co miesiąc na wydziale prelegenta.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału oraz zgłaszania tematów.