Studia II stopnia: Automatyka i Robotyka, Elektronika i Telekomunikacja, Elektrotechnika

06-02-2020

Do dnia 10 lutego trwa rejestracja kandydatów na studia II stopnia (magisterskie) zaczynające się od semestru letniego.

Studia II stopnia na kierunku Automatyka i Robotyka od roku akademickim 2019/2020 są prowadzone na Wydziale Elektrycznym.

Równocześnie trwa rekrutacja na pozostałe kierunki studiów magisterskich prowadzone na Wydziale Elektrycznym: Elektronika i Telekomunikacja, Elektrotechnika.

Plany studiów na poszczególnych kierunkach studiów II stopnia.

Szersza informacja na temat rekrutacji na studia II stopnia.