Zakończenie rekrutacji do Fabryki Dobrego Inżyniera III

listopad 27

Politechnika Białostocka

Zadanie projektu „Fabryka Dobrego Inżyniera III” dedykowane jest wyłącznie studentom 4 ostatnich semestrów I i II stopnia studiów stacjonarnych wszystkich kierunków i wydziałów realizujących kształcenie na PB.

W ramach FDI III przewidziano:

• Kursy językowe z egzaminem Technical B2 (30h).
  • Certyfikowane kursy.
  • Grupy kreatywne – rozwiązywanie „case study” dla przedsiębiorców.
  • Warsztaty kształtujące kompetencje miękkie.
  • Wizyty studyjne.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie projektu projektu ZIREG, mailowo: zireg@pb.edu.pl lub telefonicznie: 797 994 888 w dni robocze w godzinach 8-15.

Rejestracja odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy do projektu