Szkolenie projektowe Systemy Sygnalizacji Pożarowej Shrack Seconet

kwiecień 16

Wydział Elektryczny, 029

9:00

Firma Schrack Seconet Sp. z o.o., Dziekan Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej oraz Podlaski Oddział Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa w Białymstoku zapraszają na szkolenie projektowe:

SYSTEMY SYGNALIZACJI POŻAROWEJ SCHRACK SECONET

Zakres szkolenia:               Program

Rejestracja uczestników: na stronie firmy Shrack Seconet

Rozpoczęcie szkolenia:     16.04.2019 godz. 09.00.

Zakończenie szkolenia:    16.04.2019 godz. 17.00.

Miejsce szkolenia:              Politechnika Białostocka, Wydział Elektryczny, ul. Wiejska 45D, 15-351 Białystok

Koszt szkolenia:                  szkolenie bezpłatne.

Rezygnacje:                          Ze szkolenia można zrezygnować bez dodatkowych opłat do 7 dni przed datą jego rozpoczęcia.