Szkolenie FUSION

styczeń 21

Wydział Elektryczny sala 306

Bezpłatne Warsztaty FUSION 360
Autodesk Fusion 360. Fusion to kompletne narzędzie do projektowania produktów, do rzeźbienia, modelowania, tworzenia modeli parametrycznych, pracy z voxelami i siatką brył. Pozwala m. in. przeprowadzić symulowany test wytrzymałości i przygotować część do produkcji. Program zintegrowany z chmurą danych, dokonuje zapisu w chmurze.
Podczas warsztatów zapoznasz się z tym programem oraz poznasz podstawy jego obsługi, dodatkowo spotkasz się ze specjalistą, inżynierem z branży przemysłowej/mechanicznej, który opowie w praktyce o swojej pracy, zadaniach i problemach, jakie możesz napotkać w życiu zawodowym. Udział może wziąć każdy student, przygotujemy program dla Waszych potrzeb.

REJESTRACJA pod linkiem