Seminarium dr Francesca Fragliasso

Grudzień 04

WE-007

11:15

Seminarium naukowe dotyczące systemów sterowania oświetleniem z uwzględnieniem bieżących warunków oświetlenia naturalnego (słonecznego).

Wyniki badań przedstawi dr Francesca Fragliasso, University degli Studi di Napoli Federico II, Włochy.

Strona internetowa dotycząca seminarium.

Seminarium odbywa się w ramach stażu realizowanego dzięki współpracy pomiędzy Wydziałem Elektrycznym Politechniki Białostockiej i Universita degli Studi di Napoli Federico II w ramach programu Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej – Akademickie Partnerstwa Międzynarodowe.