Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2020/2021

serdecznie zapraszają
na transmisję online
z uroczystości Inauguracji Roku Akademickiego 2020/2021,
która odbędzie się 8 października 2020 r. o godz. 12:15.

Wydarzenie będzie na żywo transmitowane za pośrednictwem PLATON TV, tak by wszyscy zainteresowani mogli w nim uczestniczyć z dowolnego miejsca.

Transmisja na kanale YouTube

Program uroczystości

• Hymn Państwowy
  • Wystąpienie JM Rektor dr hab. inż. Marty Kosior-Kazberuk, prof. PB
  • Immatrykulacja studentów i doktorantów
  • Gaude Mater Polonia
  • Wystąpienia przedstawicieli Samorządu Studentów oraz Samorządu Doktorantów
  • Wykład on-line dr. Andu Dukpy, Rektora The Jigme Namgyel Engineering College – Royal University of Bhutan pt. „Education and happiness in the 21st century digital world”
  • Gaudeamus Igitur

W związku z sytuacją epidemiczną oraz z uwagi na wspólne dobro członków społeczności akademickiej tegoroczna uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego organizowana jest z zachowaniem zaleceń sanitarnych i ma charakter zamknięty.