Absolwentalia 2019 – spotkanie na Wydziale Elektrycznym

czerwiec 22

Wydział Elektryczny, ul. Wiejska 45D, Białystok

Wszystkich absolwentów wydziału oraz pracowników serdecznie zapraszamy na spotkanie na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej, w ramach Międzynarodowego Zjazdu Absolwentów Politechniki Białostockiej – Absolwentalia.

Rejestracja na Wydziale Elektrycznym rozpocznie się od godziny 9:00. Imprezy wydziałowe będą się odbywać w godzinach 9:30 – 13:00.

Szczegółowy plan imprez na Wydziale Elektrycznym.

Mapa kampusu Politechniki Białostockiej.