Automatyka-Pomiary-Sterowanie S.A.

Automatyka-Pomiary-Sterowanie S.A.
ul. Adama Mickiewicza 95F

O firmie:

Automatyka-Pomiary-Sterowanie S.A. istnieje już ponad 26 lat. Oferujemy kompleksowe usługi z dziedziny automatyki przemysłowej w zakresie: projektowanie, wykonawstwo, remonty, serwis i eksploatacja układów automatyki, sterowania, pomiarów i zabezpieczeń, urządzeń elektrycznych i procesów technologicznych, sprzedaż urządzeń automatyki przemysłowej, produkcja rozdzielni elektrycznych i szaf sterowniczych.

Zapewniamy kompleksową realizację umów – od projektu po serwis, wyspecjalizowaną kadrę inżynieryjno-techniczną, specjalistyczny sprzęt, najnowocześniejsze narzędzia projektowe, programistyczne i rozwiązania technologiczne.

Podstawą istnienia APS jest działalność innowacyjna. Spółka proponuje innowacyjne rozwiązania w dziedzinie automatyki przemysłowej i automatyzacji procesów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, a także narastającym potrzebom optymalizacji procesów produkcyjnych, Spółka rozszerzyła zakres działalność o nową usługę – ROBOTYZACJĘ. Oferujemy automatyczne zrobotyzowane systemy do paletyzacji, spawania, malowania, zgrzewania, obsługi maszyn, konfekcji, pakowania, montażu i przenoszenia elementów.

Jesteśmy partnerem i dystrybutorem wielu znanych firm polskich jak i zagranicznych, oferując sprzedaż detaliczną oraz hurtową podzespołów i komponentów automatyki przemysłowej i elektryki.

Wzór certyfikatu partnera w kształceniu praktycznym

Realizowane formy kształcenia praktycznego:

• Partner kształcenia praktycznego na kierunku Elektrotechnika – studia dualne
  • Program stażowy dla młodych inżynierów „E”
  • praktyki zawodowe na studiach pierwszego i drugiego stopnia
  • programy stażowe
  • wizyty studyjne
  • grupy kreatywne
  • seminaria dydaktyczne
  • prace dyplomowe

Oferta dla studentów:

Z aktualną ofertą skierowaną do studentów i absolwentów można zapoznać się na stronie: www.aps.pl/pl/kariera-aps.