Program NAWA-PROM: wyjazdy zagraniczne w roku 2019

05-01-2019

Program PROM Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej

Na Wydziale Elektrycznym PB w okresie od stycznia 2019 r. do września 2019 r. realizowany jest projekt w ramach programu PROM – Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i kadry akademickiej. Program jest finansowany z funduszy Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA).

Podstawowe informacje o programie NAWA – PROM na Wydziale Elektrycznym PB w roku 2019

1. Celem projektu jest finansowe wsparcie wymiany naukowej, adresowane do doktorantów i kadry akademickiej wydziału (wiek do 40 lat). Wsparcie obejmuje dofinansowanie wyjazdów związanych z tematyką doktoratu lub prowadzoną pracą badawczo – rozwojową (staże, konferencje, szkolenia, kursy).
  2. W bieżącym projekcie finansowaniem objęta jest wymiana osobowa pomiędzy Wydziałem Elektrycznym Politechniki Białostockiej i Kremenchuk Kremenchuk Mykhailo Ostrohradskyi National University (Ukraina).
  3. Finansowaniem mogą być objęte:
  • koszty podróży, ubezpieczenia i wizy (koszty zryczałtowane);
  • koszty utrzymania (koszty zryczałtowane);
  • koszty opłat konferencyjnych, koszt szkolenia, kursu i warsztatów (rozliczane po kosztach rzeczywistych).

Informacje dotyczące składania wniosków i procedury rozpatrywania wniosków

• Zgłoszenie do programu wymaga złożenia wypełnionego formularza kandydata oraz ewentualnie innych dokumentów potwierdzających planowane do finansowania działania badawcze.

Formularz zgłoszenia kandydata (wersja edytowalna).

• Złożone wnioski aplikacyjne będą oceniane przez komisję wydziałową w składzie:
    dr hab. inż. Bogusław Butryło, prof. PB – przewodniczący komisji;
    dr hab. inż. Adam Sołbut;
    dr inż. Robert Sobolewski.

Pytania dotyczące programu proszę kierować do Wydziałowego Koordynatora Projektu NAWA – PROM:

dr hab. inż. Bogusław Butryło, prof. PB

e-mail: b.butrylo[at]pb.edu.pl

pokój WE-003.

Dodatkowe informacje o projekcie NAWA – PROM

Informacje zamieszczone na stronie Politechniki Białostockiej.

Informacje zamieszczone na stronie Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej.