Informacje o zmianach w organizacji wydarzeń

11-03-2020

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną w Polsce, związaną z ryzykiem zakażenia koronawirusem COVID-19, w trosce o zdrowie uczestników wydarzeń organizowanych lub współorganizowanych przez Wydział Elektryczny PB, wprowadzono następujące zmiany w organizacji imprez:

• Seminarium ELSEP 2020 (Współczesne urządzenia w sieciach elektroenergetycznych) – odwołane, nowa data zostanie podana w terminie późniejszym;
  • Dyplomatoria PB 2020 – odwołane;
  • II Podlaskie Dni Młodego Elektryka – przesunięte na semestr zimowy 2020 / 2021 r.

Informacje o zmianach w organizacji imprez będą uaktualniane na niniejszej stronie. Prosimy o śledzenie zmian.

Nowe informacje oraz ewentualne terminy przeprowadzenia przełożonych wydarzeń będą podawane na wydziałowych stronach internetowych oraz przekazywane zainteresowanym przez organizatorów poszczególnych imprez.