Wykłady otwarte w ramach Erasmus+ ITW

02-04-2019
Bialystok University of Technology, Faculty of Electrical Engineering, International Training Week

Zapraszamy na imprezy otwarte w ramach organizowanego przez Politechnikę Białostocką International Training Week, w ramach programu Erasmus + dla uczelni partnerskich z krajów pozaunijnych. Od 8 do 12 kwietnia Politechnika Białostocka gościć będzie grupę przedstawicieli uczelni zagranicznych, z którymi prowadzi współpracę.

Pełna informacja na temat imprez organizowanych w ramach International Training Week dostępna jest na stronie Politechniki oraz na stronie Biura ds. Współpracy Międzynarodowej.

Plan wykładów otwartych, które odbędą się na Wydziale  Elektrycznym PB

• Wykład 1

Prelegent: Sonam Dorji, Jigme Namgyel Engineering College Royal University of Bhutan (Bhutan).

Tytuł wykładu: Hydro Power Development and Challenges in Bhutan.

9 kwietnia 2019 r. (wtorek),   12:15 – 13:00.

• Wykład 2

Prelegent: Prof. Sobhy Elsayed, Mansoura University (Egipt).

Tytuł wykładu: Wind Energy Integration: Network Issues.

9 kwietnia 2019 r. (wtorek),   13:15 – 14:00.

• Wykład 3

Prelegent: dr Srđan Lale, University of East Sarajevo (Bośnia i Hercegowina).

Tytuł wykładu: Photovoltaic (PV) power supply systems – PV modules, maximum power point tracking (MPPT) algorithms, power optimizers, microinverters.

9 kwietnia 2019 r. (wtorek),   14:15 – 15:00.

Aula II, Wydział Elektryczny PB, ul. Wiejska 45D.

• Wykład 4

Prelegent: dr Tony Dwi Susanto, Institut Teknologi Sepuluh Nopember – ITS (Indonezja).

Tytuł wykładu: Smart City Strategies for Developing and Archipelago Countries.

10 kwietnia 2019 r. (środa),   8:30 – 10:00.

sala WE-030, Wydział Elektryczny PB, ul. Wiejska 45D.

Dr Susanto jest konsultantem ds. e-administracji i inteligentnych miast, wykładowcą w Departamencie Systemów Informacji Przestrzennej na Institut Teknologi Sepuluh Nopember, ekspertem ds. kompleksowych rozwiązań informatycznych dla organizacji publicznych, autorem książek, recenzentem, członkiem zespołu ekspertów Data Governance. Dr Susanto do tej pory wdrożył systemy e-administracji w 30 miastach w Indonezji.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!