Uwaga przedłużona rekrutacja! Zgłoś się! Darmowe szkolenia dla studentów w Fabryce Dobrego Inżyniera

08-11-2018
Fabryka Młodego Inżyniera

Czy złożyliście już dokumenty aplikacyjne do Fabryki Dobrego Inżyniera?

Jeszcze nie? To mamy dla was dobrą wiadomość – wydłużamy termin rekrutacji do 26.11.2018 r.

Fabryka Dobrego Inżyniera to projekt skierowany do studentów Wydziałów Architektury, Elektrycznego, Informatyki i Mechanicznego z ostatnich semestrów studiów I i II stopnia.

Uczestnicy Fabryki Dobrego Inżyniera wezmą udział w branżowych kursach językowych, kursach nadających uprawnienia zawodowe, zajęciach realizowanych przez pracodawców oraz szkoleniach interpersonalnych.

Takim wsparciem zostanie objętych 240 studentów – każdy będzie mógł skorzystać z 3 form szkolenia.

Informacje o Fabryce Dobrego Inżyniera znajdują się na dedykowanej stronie internetowej.

Szczegółowych informacji udziela Biuro Obsługi Projektu pod nr tel. 85 746 93 37

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie projektu: www.pb.edu.pl/pb2020/pliki-do-pobrania
Regulamin uczestnictwa dostępny jest na stronie projektu: www.pb.edu.pl/pb2020/dokumenty

„Fabryka Dobrego Inżyniera” odbywa się w ramach projektu „PB2020 – Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Białostockiej”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Działanie 3.5.

Fabryka_Dobrego_Inzyniera