Zawiadomienie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej w dniu 14.11.2018 r.

11-10-2018

DZIEKAN I RADA WYDZIAŁU ELEKTRYCZNEGO

POLITECHNIKI BIAŁOSTOCKIEJ

zawiadamiają o

PUBLICZNEJ OBRONIE ROZPRAWY DOKTORSKIEJ

w dyscyplinie naukowej: elektrotechnika

mgr. inż. Adama Krupy

na temat

„Izolowane przekształtniki podwyższające DC/DC zasilane z niskonapięciowych źródeł energii”

Obrona odbędzie się dnia 14 listopada 2018 roku o godz. 11:15 w Auli 030 (budynek Wydziału Elektrycznego PB, ul. Wiejska 45 D, Białystok).

Promotor w przewodzie doktorskim:
dr hab. inż. Jakub Dawidziuk, prof. nzw. PB.

Promotor pomocniczy:
dr inż. Marian Gilewski.

Recenzenci w przewodzie doktorskim:

• dr hab. inż. Jacek Rąbkowski, prof. nzw. Politechniki Warszawskiej,
  • dr hab. inż. Marcin Jarnut, Uniwersytet Zielonogórski.

Z rozprawą doktorską można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Białostockiej (budynek Centrum Nowoczesnego Kształcenia, ul. Zwierzyniecka 16, Białystok).

Informacja udostępniona w dniu 11 października 2018 r.