Trendy rozwojowe w dziedzinie urządzeń automatyki zabezpieczeniowej. Predykcja uszkodzeń w urządzeniach wysokiego napięcia na podstawie analizy Big Data danych z rejestratorów zakłóceń szybkozmiennych i wolnozmiennych oraz kryterialnych

06.2021 09

dr inż. Dariusz Sajewicz

KEEiE, MS Teams, 8:30

Prezentacja wyników realizacji grantu dotyczącego tematyki EAZ: „Opracowanie i weryfikacja w warunkach rzeczywistych zaawansowanych rozwiązań i systemów bezpieczeństwa stacji wysokiego/średniego napięcia, wyposażonych w mechanizmy predykcyjne w oparciu o algorytmy sztucznej inteligencji.” Projekt realizowany w ramach konkursu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju „Ścieżka dla Mazowsza” Okres realizacji: styczeń 2020 – maj 2022. Całkowita wartość projektu: 9 005 840,00 zł. Funkcja – kierownik naukowy projektu.