Prezentacja Laboratorium Telekomunikacji i Systemów Wbudowanych

02.2022 02

dr inż. Krzysztof Konopko

KFEiTŚ, WE-007/MS Teams, 12:15

W ostatnich latach dzięki funduszom dziekana i rektora modernizacji uległo Laboratorium Telekomunikacji i Systemów Wbudowanych. Dotychczasowe wyposażenie laboratorium została uzupełnione o programowe centrale bazujące na oprogramowaniu Asterisk oraz liczne układy mikroprocesorowe. W referacie seminaryjnym zostanie omówiona koncepcja programowo-sprzętowa zmodernizowanego Laboratorium oraz jego wykorzystanie w procesie dydaktycznym realizowanym dla studentów kierunków Elektroniki i Telekomunikacji oraz Automatyki i Robotyki.