Zespół ds. wsparcia grantowego Politechniki Białostockiej

08-12-2022

Zarządzeniem Nr 108/2022 Rektora Politechniki Białostockiej z dnia 30 listopada 2022 roku został powołany Zespół ds. wsparcia grantowego w następującym składzie:

• dr Ewa Zapora – przewodnicząca, e.zapora@pb.edu.pl;
  • prof. dr hab. inż. Zbigniew Bartosiewicz, z.bartosiewicz@pb.edu.pl;
  • dr hab. Monika Kalinowska, prof. PB, m.kalinowska@pb.edu.pl;
  • dr hab. inż. Marcin Kochanowicz, prof. PB, m.kochanowicz@pb.edu.pl;
  • dr hab. inż. arch. Jarosław Szewczyk, prof. PB, j.szewczyk@pb.edu.pl;
  • dr hab. inż. Wiesław Urban, prof. PB, w.urban@pb.edu.pl;
  • dr inż. Izabela Zgłobicka, i.zglobicka@pb.edu.pl.

Do zadań Zespołu należy:

• wsparcie merytoryczne wnioskodawców przygotowujących wnioski o finansowanie projektów badawczych na konkursy organizowane przez Komisję Europejską, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Narodowe Centrum Nauki, Narodową Agencję Wymiany Akademickiej i inne agendy;
  • doradzanie władzom Uczelni przy opracowywaniu rekomendacji i propozycji w zakresie skutecznego pozyskiwania i prawidłowej realizacji grantów.