Zaproszenie na konferencję Engineering Sciences & Business 2021

14-06-2021

Serdecznie zapraszamy na konferencję „Engineering Sciences & Business 2021: Konferencja w ramach współpracy nauk inżynieryjnych i biznesu (EngSci&Biz2021)”, która odbędzie się 17 czerwca 2021 r. Konferencja organizowana jest przez Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej i Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa oddział w Białymstoku.

Tematyka Konferencji obejmuje zagadnienia związane z transferem nauki i technologii do przemysłu oraz komercjalizacją wyników badań. Wydarzenie będzie doskonałą okazją do poznania potencjału badawczo-usługowego Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku PB, a także działalności usługowo-wdrożeniowej innowacyjnych firm w obszarze nauk inżynieryjnych. Wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele firm i instytucji współpracujących z WBiNŚ, dyrektorzy Instytutów WBiNŚ, Biuro ds. Rozwoju i Programów Międzynarodowych PB, Instytut Innowacji i Technologii PB, przedstawiciele Urzędu Miasta.

Celem Konferencji jest stworzenie przestrzeni do dialogu naukowców z przedsiębiorcami, poznanie wzajemnych potrzeb, oczekiwań i możliwości oraz przełamywanie barier utrudniających współpracę nauki i przemysłu, konsolidacja środowiska naukowego i biznesu, nawiązanie kontaktów.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną Konferencja odbywać się będzie w trybie zdalnym on-line.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Konferencji i rejestracji