Rekrutacja na studia I stopnia

06-06-2022

1 czerwca ruszyła rekrutacja do największej uczelni technicznej w północno-wschodniej Polsce.

Tegoroczna oferta Wydziału Elektrycznego obejmuje kształcenie na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych I stopnia (inżynierskie), na następujących kierunkach:

Absolwenci studiów I stopnia mogą kontynuować kształcenia na studiach II stopnia (magisterskie), a potem w Szkole Doktorskiej PB.

Zasady i terminy rekrutacji na rok akademicki 2022/2023

• Wzorem lat poprzednich pierwszym etapem jest rejestracja w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów oraz wniesienie opłat. Rejestracja i zapisy w systemie IRK potrwają do 06 lipca 2022 r. do godz. 15.00
  • Po zakwalifikowaniu na wybrany kierunek (13.07.2022 r.), kandydaci przynoszą osobiście komplet dokumentów do poszczególnych Wydziałowych Komisji Rekrutacyjnych.
  • Ostateczna lista kandydatów przyjętych na studia zostanie podana 28 lipca br.

Uwaga: rekrutacja na studia niestacjonarne rozpocznie się 09.08.2022 r. i potrwa do 12.09.2022 r. do godz. 15.00

Wszystkie informacje o rekrutacji na studia są na stronie Rekrutacja na studia