Niech żyje bal – Bal Absolwenta Politechniki Białostockiej!

19-01-2023

Serdecznie zapraszamy na niezwykły bal! Od lat nasza Uczelnia kładzie duży nacisk na budowanie i utrzymywanie relacji ze swoimi absolwentami – stąd pomysł na Bal Absolwenta, który połączy pokolenia najmłodszych i tych nieco starszych absolwentów.

Bal rozpocznie się uroczystą Galą Honorowego Ambasadora Politechniki Białostockiej, gdzie nagrodzimy osobowości, które swoimi dokonaniami, zaangażowaniem oraz postawą dbają o dobre imię Uczelni i promują jej markę, by następnie bawić się do białego rana.

W pierwszej kolejności zapraszamy studentów Politechniki Białostockiej, którzy kończą swoją przygodę na Uczelni w roku akademickim 2022/2023 (luty, marzec), a następnie absolwentów z roku 2021/2022. Serdecznie zapraszamy również członków Stowarzyszenia Absolwentów Politechniki Białostockiej.

Bal odbędzie się 18 lutego o godz. 19:00 w Hotelu 3Trio, ul. Hurtowa 5 w Białymstoku.

Koszt udziału w imprezie to 200 zł/osoba. Każdy uczestnik może zaprosić osobę towarzyszącą, cena jej uczestnictwa w Balu również wynosi 200 zł.
O wspaniałą zabawę i oprawę na najwyższym poziomie zadba DJ, a cała impreza zostanie uwieczniona przez profesjonalnego fotografa, tak aby balowe wspomnienia pozostały z nami na długie lata!

Rejestracja na bal poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona!

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu: absolwenci [at] pb.edu.pl

plakat Balu Absolwenta