Mobilny Punkt Szczepień na PB

18-11-2021

Od 16 listopada czynny jest Mobilny Punkt Szczepień na terenie kampusu Politechniki Białostockiej. Uczelnia wspierana przez Wojewodę Podlaskiego włączyła się do Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19.

Na terenie kampusu Politechniki Białostockiej pojawił się Kontenerowy Mobilny Punkt Szczepień. Kontenerowy Mobilny Punkt Szczepień jest umiejscowiony przy gmachu Wydziału Elektrycznego w samym sercu kampusu Politechniki Białostockiej. Poczekalnia dla osób czekających na zaszczepienie i zaszczepionych oraz toalety dostępne są w Auli III przy Wydziale Elektrycznym PB. Wszystkie miejsca są w sposób widoczny oznakowane.

MPS dostępny jest zarówno dla studentów i pracowników Uczelni, jak i innych osób chcących przyjąć szczepionkę. Od poniedziałku do czwartku można zaszczepić się w godzinach od 8 do 16, w piątki – ze względu na obecność na kampusie osób studiujących zaocznie – punkt jest otwarty w godzinach 10-18.

Kontenerowy Mobilny Punkt Szczepień będzie funkcjonował na kampusie Uczelni do 31 stycznia.

Zobacz dlaczego warto przyjść do Mobilnego Punktu Szczepień na kampusie PB.
Do szczepień zachęcają:
rektor Politechniki Białostockiej dr hab. inż. Marta Kosior-Kazberuk, prof. PB,
wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski
oraz prof. Joanna Zajkowska, wojewódzka konsultant do spraw epidemiologii.

Kilka zdjęć z ustawiania kontenera Mobilnego Punktu Szczepień.