Laboratoria w trakcie studiów na Wydziale Elektrycznym

07-06-2021

Laboratoria – to chyba najciekawszy, najbardziej inspirujący i wciągający(?) element studiów. Problemy do rozwiązania, poszukiwanie pomysłów jak rozwiązać wybrane zagadnienia, jak powiązać teorię z praktyką, jak zaprogramować, jak zmierzyć, ustalić czy to prawdopodobne, co wynika z pomiarów.

Laboratoria na Wydziale Elektrycznym są różne. Zobacz studentów i ich prace na wybranych stanowiskach.

Zdjęcia zostały wykonane w semestrze letnim, w okresie od kwietnia do czerwca 2021 r. Szczególne podziękowania kierujemy do studentów za wyrażenie zgody na publikację ich wizerunku „w masce”.

Najświeższe informacje zawsze na facebooku Wydziału Elektrycznego: www.facebook.com/wydzialelektryczny.