Inauguracja Roku Akademickiego 2022/23

16-09-2022

Uroczystość odbędzie się 6 października 2022 r. o godzinie 12:15 w Auli Dużej, Wydział Elektryczny, ul. Wiejska 45 D, Białystok.

Program uroczystości:

• Hymn Państwowy
  • Wystąpienie JM Rektor dr hab. inż. Marty Kosior-Kazberuk, prof. PB
  • Immatrykulacja
  • Wystąpienie gościa specjalnego prof. Wołodymyra Onyszczenko, Rektora Połtawskiego Narodowego Uniwersytetu Technicznego im. Jurija Kondratiuka w Ukrainie
  • Wystąpienie Przewodniczącego Parlamentu Studentów PB
  • Wystąpienie Przewodniczącego Samorządu Doktorantów PB
  • Wykład inauguracyjny Jana Mikołuszko, Przewodniczącego Rady Nadzorczej Unibep S.A., „Dlaczego Xylopolis ma szansę być wartością dla regionu?”
  • Gaudeamus igitur

Oprawa muzyczna:

• Chór Politechniki Białostockiej pod dyrekcją prof. Wioletty Miłkowskiej

Uroczystość będzie transmitowana online na stronie internetowej Politechniki Białostockiej.