Publikacja na liście 10 najczęściej cytowanych artykułów COL

29-04-2018
Czasopismo Chinese Optics Lettes - informacja o umieszczeniu na liście Top Cited Articles
W roku 2016, w czasopiśmie Chinese Optics Letters (COL) został opublikowany artykuł pt. Emission properties and energy transfer in Perylene-Rhodamine 6 G co-doped polymeric fiber, którego autorami są Panowie dr inż. Piotr Miluski, dr hab. inż. Marcin Kochanowicz, dr inż. Jacek Żmojda oraz prof. dr hab. Dominik Dorosz (do roku 2016 również pracownik Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej).

Miło nam poinformować, że wyniki prac badawczych realizowanych w zakresie techniki światłowodowej przez pracowników Wydziału Elektrycznego zostały kolejny raz docenione przez szerokie grono badaczy. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez wydawcę czasopisma, wydawnictwo Optics Society of America, artykuł ten znalazł się na liście 10 najczęściej cytowanych artykułów czasopisma Chinese Optics Letters. Aktualny współczynnik wpływu (IF, 2016) czasopisma wynosi 1,859.

Serdecznie gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów!