Promocja doktorska mgr inż. Marka Nowakowskiego

27-04-2019
Obrona pracy doktorskiej mgr inż. M. Nowakowski

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Marka Nowakowskiego odbyła się w dniu 24 kwietnia 2019 r. Również 24 kwietnia 2019 r. Rada Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej podjęła uchwałę o nadaniu Panu mgr inż. Markowi Nowakowskiemu stopnia doktora nauk technicznych w dyscyplinie naukowej elektronika.

Pan Marek Nowakowski uzyskał stopień doktora nauk technicznych na podstawie wyników prac badawczych przedstawionych w rozprawie doktorskiej pt. Opracowanie wielowrotnikowych układów wzbudzenia promienników systemów ultraszerokopasmowych. Promotorem rozprawy jest prof. dr hab. inż. Giennadij Czawka.

Jest to kolejny doktorat uzyskany przez uczestnika studiów doktoranckich prowadzonych na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej.

Serdecznie gratulujemy!

Dokumentacja przewodu doktorskiego.

Pełna lista osób, które uzyskały stopień doktora nauk technicznych na Wydziale Elektrycznym.

Poniżej zamieszczono zdjęcia wykonane po pomyślnej obronie pracy doktorskiej.