Pracownik Wydziału Elektrycznego i jego dyplomant docenieni przez białostocki oddział SIMP

10-05-2023

Udział inż. Jana Szymelewicza, dyplomanta dr inż. Romana Trochimczuka w XXII Ogólnopolskim Konkursie o Dyplom i Nagrodę Prezesa SIMP na najlepszą pracę dyplomową o profilu mechanicznym wykonaną i obronioną w krajowej wyższej szkole technicznej został doceniony przez białostocki oddział SIMP.

Praca dyplomowa inż. Józefa Szymelewicza, zatytułowana „Projekt i wykonanie robota mobilnego do usuwania Leptinotarsa decemlineata z uprawy ziemniaka”, dotarła na krajowy szczebel konkursu na najlepszą pracę dyplomową o profilu mechanicznym wykonaną i obronioną w krajowej wyższej szkole technicznej. Osiągnięcie to potwierdzają dyplomy uznania przyznane przez białostocki oddział SIMP.

skan dyplomu dla inż. Jana Szymelewiczaskan dyplomu dr inż. Romana Trochimczuka