Nadanie stopnia doktora mgr inż. Adamowi Steckiewiczowi

12-03-2020

Uchwałą Senatu Politechniki Białostockiej, w dniu 12 marca 2020 r., Panu mgr inż. Adamowi Steckiewiczowi został nadany stopień doktora nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinie naukowej automatyka, elektronika i elektrotechnika.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej pt. Ocena i kształtowanie właściwości elektrycznych przewodzących struktur periodycznych cienkowarstwowych materiałów laminarnych przy zastosowaniu modeli polowych i obwodowych odbyła się 20 lutego 2020 r. (zdjęcia poniżej). Opiekunem naukowym i promotorem pracy doktorskiej był dr hab. inż. Bogusław Butryło, prof. PB.

Senat Politechniki Białostockiej, na wniosek obu recenzentów rozprawy, przy uwzględnieniu pozytywnej opinii Rady Dyscypliny Automatyka, Elektronika i Elektrotechnika, podjął uchwałę o wyróżnieniu rozprawy doktorskiej Pana Adama Steckiewicza. Rozprawa zyskała uznanie recenzentów i członków Rady Dyscypliny AEE ze względu na wysoki poziom merytoryczny, szeroki zakres zrealizowanych prac teoretycznych i eksperymentalnych, oryginalność zastosowanych narzędzi badawczych, szczególne walory poznawcze i aplikacyjne.

Pan Adam Steckiewicz jest kolejnym uczestnikiem studiów doktoranckich prowadzonych na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej,  który uzyskał tytuł doktora nauk technicznych.

Serdecznie gratulujemy uzyskania stopnia doktora oraz wyróżnienia rozprawy!

Zdjęcia z publicznej obrony rozprawy doktorskiej mgr inż. Adama Steckiewicza.

Pełna dokumentacja przewodu doktorskiego na stronach Wydziału Elektrycznego.

Dokumentacja przewodu doktorskiego zamieszczona w Biuletynie Informacji Publicznej Politechniki Białostockiej.