Kolejna promocja doktorska na Wydziale Elektrycznym

25-04-2018
Publiczna obrona pracy doktorskiej L. Budzyński

Uchwałą Rady Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej, w dniu 25 kwietnia 2018 r., Panu mgr inż. Łukaszowi Budzyńskiemu został nadany stopień naukowy  doktora nauk technicznych w dyscyplinie naukowej elektrotechnika.

Jest to kolejna promocja doktorska uczestnika studiów doktoranckich prowadzonych na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej. Pan Łukasz Budzyński jest już 67 doktorem nauk technicznych, który otrzymał stopień na naszym wydziale. Pełna lista wypromowanych doktorów jest dostępna na dedykowanej stronie internetowej.

Pan Łukasz Budzyński uzyskał stopień naukowy doktora nauk technicznych na podstawie osiągnięć naukowych i wyników prac przedstawionych w rozprawie doktorskiej zatytułowanej Metoda kształtowania parametrów fotometrycznych i kolorymetrycznych opraw oświetleniowych ze źródłami LED. Promotorem pracy był dr hab. inż. Maciej Zajkowski, prof. PB.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej odbyła się w dniu 11 kwietnia 2018 r. Poniżej krótka fotorelacja z przebiegu publicznej obrony pracy.

Pełna dokumentacja przewodu doktorskiego.