Zasady i tryb przyjmowania kandydatów

Rekrutacja na studia podyplomowe robotyzacja procesów przemysłowych odbywa się bez egzaminów wstępnych. Warunkiem przyjęcia jest dostarczenie:

• podania o przyjęcie wraz z ankietą osobową (wzór dokumentu);
  • kserokopii dyplomu ukończenia studiów wyższych potwierdzonej za zgodność z oryginałem przez upoważnionego pracownika PB lub notariusza;
  • dowodu wniesienia opłaty rekrutacyjnej w wysokości 100 zł.

Dokumenty należy składać osobiście lub pocztą elektroniczną do:

dr inż. Roman Trochimczuk
r.trochimczuk [at] pb.edu.pl
Wydział Elektryczny Politechniki Białostockiej,
15-351 Białystok, ul. Wiejska 45C, pok. M-208
poniedziałek – piątek, godz. 07:30 – 15:30

Minimalna liczba słuchaczy wynosi 12 osób.

Koszt studiów podyplomowych (łącznie dwa semestry) – 3500 zł/osobę przy minimum 12 uczestnikach.

Limit miejsc wynosi 20 osób. W przypadku przekroczenia limitu miejsc o przyjęciu na studia podyplomowe decyduje kolejność zgłoszenia.

Opłaty należy wnosić na konto bankowe:

Politechnika Białostocka, ul. Wiejska 45 A, 15-351 Białystok
Bank PEKAO S.A.
nr konta: 30 1240 1154 1111 0000 2148 7604
z dopiskiem: studia podyplomowe RPP

Podane powyżej informacje o studiach podyplomowych mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.