Zasady i tryb przyjmowania kandydatów

Rekrutacja na studia podyplomowe robotyzacja procesów przemysłowych odbywa się bez egzaminów wstępnych. Warunkiem przyjęcia jest dostarczenie:

• podania o przyjęcie wraz z ankietą osobową:
  • kserokopii dyplomu ukończenia studiów wyższych potwierdzonej za zgodność z oryginałem przez upoważnionego pracownika PB lub notariusza;

Dokumenty należy składać osobiście lub pocztą elektroniczną do 14 listopada 2022 r. w sekretariacie studiów:

dr inż. Roman Trochimczuk
r.trochimczuk [at] pb.edu.pl

Wydział Elektryczny Politechniki Białostockiej,
15-351 Białystok, ul. Wiejska 45C, pok. WE 003
poniedziałek – piątek, godz. 08:15 – 15:00

Minimalna liczba słuchaczy wynosi 14 osób.

Koszt studiów podyplomowych (łącznie dwa semestry) – 6000 zł/osobę przy minimum 14 uczestnikach.

Limit miejsc wynosi 20 osób. W przypadku przekroczenia limitu miejsc o przyjęciu na studia podyplomowe decyduje kolejność zgłoszenia.

Podane powyżej informacje o studiach podyplomowych mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.