Posiedzenie Rady Przemysłowo-Programowej w dniu 06.02.2019 r.

30-01-2019

Porządek posiedzenia
Rady Przemysłowo-Programowej
Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej
w dniu 6 lutego 2019 r. godz. 10:00
w sali Rady Wydziału Elektrycznego (WE-007)

1. Przyjęcie porządku obrad posiedzenia Rady Przemysłowo-Programowej.
  2. Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia Rady Przemysłowo-Programowej.
  3. Informacja na temat stanu realizacji Programu stażowego dla młodych inżynierów „E”, finansowanego z Programu Studiujesz? Praktykuj! w ramach Działania 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym POWER 2014-2020.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie zaopiniowania regulaminu programu „Partner Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej w kształceniu praktycznym”.
  5. Debata na temat: „Relacje nauka – przemysł w świetle Ustawy 2.0 – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce”:
    • Politechnika Białostocka jako uczelnia akademicka, relacje z otoczeniem gospodarczym (Mirosław Świercz, Dziekan),
    • Działalność badawcza uczelni – finansowanie badań oraz projektów badawczo-rozwojowych (Bogusław Butryło, Prodziekan ds. nauki).
  6. Sprawy różne.