130 000 złotych dla konkursu METROLIGA

23-04-2024

Stworzony na Wydziale Elektrycznym konkurs METROLIGA ma szansę stać się konkursem ogólnopolskim. Do organizacji konkursu przyłączyła się Politechnika Lubelska jako kordynator Polskiej Unii Metrologicznej.

Dzięki podpisanej umowie Politechnika Lubelska stanie się współorganizatorem konkursu, a Polska Unia Metrologiczna jego partnerem strategicznym. Polska Unia Metrologiczna dofinansuje konkurs METROLIGA sumą 130 000 złotych w okresie 2 lat.

Więcej informacji i fotoreportaż na stronie głównej Politechniki Białostockiej.