Kawka z profesorem

22-04-2024

Zapraszamy na kolejne spotkanie z naszym inspirującym cyklem „Kawka z profesorem”! Już 25 kwietnia o godzinie 10:00 dołączcie do nas na wyjątkowe spotkanie z prof. Jarosławem Makalem, podczas którego zgłębimy tematykę błędów w procesie edukacyjnym.

Spotkanie organizuje oraz moderuje prof. Jacek Żmojda wraz z Wydziałową Radą Samorządu Studentów WE PB.

Profesor Makal, znany z innowacyjnego podejścia do edukacji, poprowadzi dyskusję na temat:

• „Jak traktujemy błędy popełniane podczas studiowania?” – rozważymy, jakie znaczenie mają błędy w procesie nauki i jak możemy się na nich uczyć.

• „Czy jest sposób na niepopełnianie błędów podczas studiowania?” oraz „Jak nie popełniać błędów w trakcie studiowania?” – przedyskutujemy strategie i metody, które mogą pomóc w minimalizowaniu błędów i maksymalizowaniu efektywności nauki.

📍 Miejsce: korytarz na I piętrze (strefa relaksu)

⏰ Data i czas: 25 kwietnia, godzina 10:00

☕ Przyjdź, by posłuchać eksperta i podzielić się swoimi doświadczeniami przy aromatycznej kawie. Oczekujemy aktywnego uczestnictwa i bogatych we wnioski dyskusji.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na niezwykle pouczające spotkanie!