Posiedzenie Rady Przemysłowo-Programowej w dniu 22.05.2023 r.

17-05-2023

PORZĄDEK POSIEDZENIA
RADY PRZEMYSŁOWO-PROGRAMOWEJ
WYDZIAŁU ELEKTRYCZNEGO POLITECHNIKI BIAŁOSTOCKIEJ
W DNIU 22 MAJA 2023 r. GODZ. 9:00
W SALI 007 NA WYDZIALE ELEKTRYCZNYM

część I – 9:00–10:00

1. Przyjęcie porządku obrad posiedzenia Rady Przemysłowo-Programowej.
  2. Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia Rady Przemysłowo-Programowej.
  3. Podjęcie uchwał w sprawie zaopiniowania:
    • programu studiów na kierunku Elektromobilność studia pierwszego stopnia o profilu ogólnoakademickim,
    • modernizacji programu studiów na kierunku Elektronika i Telekomunikacja studia pierwszego stopnia o profilu ogólnoakademickim,
    • programu przyznawania i realizacji stypendiów fundowanych przez pracodawców dla studentów Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej.
  4. Przerwa kawowa, sprawy różne.

część II – 10:15–12:00

Spotkanie podsumowujące międzynarodowy projekt ICT EDUPAND w Politechnice Białostockiej

1. Cele, zaplanowane i osiągnięte rezultaty projektu ICT EDUPAND, Jarosław Makal, WE.
  2. Prezentacja wybranych rezultatów projektu, Jarosław Makal, WE.
  3. Oczekiwania i niezbędne związki z praktyką przemysłową w planowaniu materiałów i treści dydaktycznych na podstawie doświadczeń z realizacji projektu, Jarosław Makal, WE.
  4. Cooperation with of industry environment as an obligatory component in the process of education of engineers in NTNU, Bojana Gajic, Norway.
  5. Presentation of the different forms of cooperation with industry environment in the process of education of engineers in UNI, Goran Djordjevic, Serbia.
  6. How we use the experience of companies in designing and realisation of engineering education, Teodor Iliev, University of Ruse, Bulgaria.
  7. Dyskusja i podsumowanie.

Porządek posiedzenia (dokument PDF skanowany, 479 KB)