15-05-2023

Uprzejmie zapraszamy na seminarium:

„GE Energy Power Conversion”

Prowadzący: dr Christian Keller, przedstawiciel biura konstrukcyjnego firmy General Electric.

Termin: 16 maja 2023, godz. 14.15-15.00

Miejsce: Aula 2 przy Wydziale Elektrycznym.

Podczas wykładu zostaną przedstawione wybrane rozwiązania konstrukcyjne stosowane w przekształtnikach energii. Omówione zostaną wybrane zaawansowane zastosowania przekształtników, między innymi w ośrodku CERN.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności