Seminarium „Programowanie i symulacje pracy robotów z użyciem oprogramowania RoboDK”

28-04-2023

Dziekan Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej wspólnie z firmą DPS Software sp. z o.o. zaprasza na seminarium:

„Programowanie i symulacje pracy robotów z użyciem oprogramowania RoboDK”

Prowadzący: dr. inż. Józef Skoworodko, Dyrektor działu rozwiązań CAM, DPS Software sp. z o.o.

Termin: 10 maja 2023, godz. 10.15-12.00

Miejsce: Wydział Elektryczny PB, Aula 030

Podczas seminarium zostaną przedstawione możliwości programowania oraz symulacji prac robotów przemysłowych z wykorzystaniem oprogramowania RoboDK.

Pokażemy jak szybko i precyzyjnie tworzyć ścieżki robota na podstawie programów CAD/CAM, czy też modeli CAD. Jak zminimalizować ryzyko wystąpienia błędów czy awarii w procesach wykorzystujących roboty? Jak zoptymalizować procesy produkcyjne, zwiększyć wydajność pracy oraz oszczędzić czas i pieniądze? Automatyzacja to wyzwania ale i szanse!

Serdecznie zapraszamy.

Firma DPS Software od 1997 roku zajmuje się dystrybucją rozwiązań inżynierskich dla przemysłu, w zakresie oprogramowania SOLIDWORKS, ALPHACAM, SolidCAM, SWOOD, DraftSight, stacji roboczych i skanerów 3D. Wspiera firmy produkcyjne, ale też uczniów i studentów w nauce i poszerzaniu swojej wiedzy, dostarczając oprogramowania CAD/CAM/PDM/PLM do uczelni wyższych, jednostek badawczych i szkół. Łącznie to ponad 3000 firm i ponad 100 instytucji edukacyjnych, a także ponad 40 kół naukowych.