TRUMPF Huettinger – konkurs na najlepszą pracę inżynierską, magisterską i doktorską

13-02-2023

W konkursie mogą wziąć udział studenci i doktoranci, którzy obronili swoje prace w roku kalendarzowym 2022. Jury wyłoni 9 laureatów – po 3 autorów prac inżynierskich, magisterskich i doktorskich, którzy otrzymają nagrody pieniężne w przedziale od 4000 zł do 16000 zł. Prace zgłaszać można do 17 marca 2023 r. Do tego czasu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, zebrać wszystkie potrzebne dokumenty i przesłać je na adres: konkurs@trumpf.com.

Szczegółowe informacje oraz regulamin znajdują się na stronie internetowej konkursu.

Organizatorem konkursu jest firma TRUMPF Huettinger, która zajmuje się projektowaniem, testowaniem i produkowaniem urządzeń zasilających procesy plazmowe, a jej działalność opiera się na trzech stabilnych filarach – produkcji zasilaczy, elektroniki i szaf sterowniczych. Główna siedziba spółki znajduje się w Zielonce pod Warszawą, gdzie w Centrum Badawczo-Rozwojowym pracuje niemal 200 inżynierów, którzy tworzą projekty, opracowują prototypy, konstruują i testują rozwiązania przed wprowadzeniem ich do produkcji.

Więcej informacji o firmie TRUMPF Huettinger znajdziecie na zajrzyjzciekawosci.pl.

Plakat konkursu.