Seminarium AM Technologies

17-10-2022

Dziekan Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej wspólnie z firmą AM Technologies zaprasza na seminarium:
„Pomiar sygnału w dziedzinie czasu i częstotliwości za pomocą nowoczesnego oscyloskopu Keysight Technologies MXR”

Prowadzący: Łukasz Dąbrowski, inżynier sprzedaży, AM Technologies
Termin: 19 października 2022 r., godz. 10.15
Miejsce: Sala 007 na Wydziale Elektrycznym

Podczas seminarium przedstawione zostaną rozwiązania pomiarowe Keysight Technologies.

Bezpośrednio po seminarium, w godzinach 11.00 – 13.00, będzie możliwość obejrzenia i testów aparatury pomiarowej oraz indywidualnych rozmów z przedstawicielem AM Technologies

Serdecznie zapraszamy.

Firma AM Technologies Sp. z o.o. Sp. k. została wyodrębniona ze struktur Działu Aparatury Pomiarowej Hewlett-Packard Polska. Swoją działalność rozpoczęła we wrześniu 1999 r., w wyniku decyzji o podziale HP na dwie niezależne firmy komputerową HP Invent i pomiarową Agilent Technologies.
AM Technologies jest autoryzowanym dystrybutorem aparatury pomiarowej Keysight Technologies (dawniej HP/Agilent Technologies), aparatury kalibracyjnej Fluke, stacji do pomiarów ostrzowych FormFactor (dawniej Cascade Microtech), akcesoriów mikrofalowych Maury Microwave, przyrządów i systemów telekomunikacyjnych firm Viavi, IXIA, Sigos, Accedian oraz aparatury specjalnej.