Konkurs dla studentów pierwszego roku Politechniki Białostockiej!

07-10-2022

Jesteś studentem pierwszego roku? Fajnie, że wybrałeś PB! Na dobry początek mamy coś dla Ciebie! Konkurs z nagrodami, które przydadzą Ci się na zajęciach! Co masz zrobić? Zadanie jest proste! Wystarczy ogólna wiedza o naszej Uczelni (teraz także Twojej😊) i refleks!

😊😊😊Witamy Cię na naszej Uczelni! Mamy nadzieję, że stres pierwszaka Cię ominie, a zajęcia z wykładowcami będą równie ekscytujące, jak nowa gra na konsoli! Mamy cały rok, by poznać się bliżej, ale liczymy, że coś niecoś już o nas wiesz.

Zanim studia Cię pochłoną, spróbuj sił w naszym konkursie na FB.

✅Wejdź na fanpejdż Politechniki Białostockiej na FB – jeśli go polajkujesz, będzie nam miło:)

✅Czekaj na 6 zadań konkursowych, które będziemy publikować każdego dnia, począwszy od 3 października 2022r.

✅Liczy się poprawności i szybkość odpowiedzi. Wygrywają 3 pierwsze osoby, które w komentarzu pod postem konkursowym wpiszą odpowiedź podając nazwę wydziału.

✅Podpowiedzią będą symbole pokazane na grafice konkursowej – odnoszące się do wydziałów Politechniki Białostockiej.  Łatwizna! Z pewnością je rozszyfrujesz!

✅Działaj i bądź szybki jak struś pędziwiatr!

Do wygrania aż 18 pakietów nagród! To cała góra, aż 162 gadżetów z logo PB, takich jak: szklane butelki kolorowe, plecaki płócienne, słuchawki przewodowe, lampa do robienia selfie, metrówki, temperówki, antystresy, gumki, linijki, ołówki, długopisy, jojo.

Odwagi w konkursie i powodzenia na studiach!

Zapoznaj się regulaminem konkursu TUTAJ

A jeśli potrzebujesz pigułki wiedzy o PB, wejdź na PAKĘ PIERWSZAKA