Erasmus Days na Wydziale Elektrycznym

16-03-2022

Na Politechnice Białostockiej od 16 do 18 marca trwają Erasmus Days. Na Wydziale Elektrycznym Dzień Erasmusa to piątek 18 marca.

Erasmus Days są to dni promocyjne wyjazdów na Erasmusa, organizowane 2 razy do roku przed rekrutacją na wyjazdy na wymianę studencką przez Biuro Współpracy Międzynarodowej i sekcję ESN PB.
W piątek o godzinie 12:15 w Auli I Pani Marta Orpik z Biura ds. Współpracy Międzynarodowej PB opowie ogólnie o Programie Erasmus + a następnie wystąpi studentka, która zda relację z przebiegu swojego wyjazdu na wymianę zagraniczną.
Ponadto przy głównym wejściu na Wydział Elektryczny Studenci będą mogli odwiedzić stoisko informacyjne, gdzie pracownicy Biura ds. Współpracy Międzynarodowej Politechniki Białostockiej podpowiedzą, co zrobić, by skorzystać z programu.

W programie wydarzeń m.in.:

• spotkania ze studentami, którzy już byli na wymianie zagranicznej – relacje z wyjazdów i własne doświadczenia
  • prezentacja możliwości wyjazdów – jak przebiega aplikacja do programu Erasmus+, i jak jest prosta
  • informacje o rekrutacji na studia zagraniczne w sem. zimowym 2022/2023
  • drobny poczęstunek na stoisku
  • konkursy z nagrodami

Erasmus Days to jednak przede wszystkim spotkania ze studentami, którzy z takiego zagranicznego wyjazdu już skorzystali i mają wiedzę dużo szerszą niż ta umieszczona na broszurach informacyjnych.
Serdecznie zapraszamy!