Posiedzenie Rady Przemysłowo-Programowej w dniu 16.02.2022 r.

03-02-2022

PORZĄDEK POSIEDZENIA
RADY PRZEMYSŁOWO-PROGRAMOWEJ
WYDZIAŁU ELEKTRYCZNEGO POLITECHNIKI BIAŁOSTOCKIEJ
W DNIU 16 LUTEGO 2022 r. GODZ. 10:00
W FORMIE ZDALNEJ

1.  Informacja o zmianach w składzie Rady Przemysłowo-Programowej.
  2.  Przyjęcie porządku obrad posiedzenia Rady Przemysłowo-Programowej.
  3. Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia Rady Przemysłowo-Programowej.
  4. Debata na temat „Realizacja wspólnych projektów unijnych w nowej perspektywie finansowej 2021-2027”.a) Doświadczenia z realizacji projektów badawczo–rozwojowych w latach 2014-2020.
    b) Doświadczenia Wydziału Elektrycznego z realizacji projektów z funduszy europejskich.
    c) Potrzeby działów badawczo–rozwojowych w perspektywie 2021-2027.
    d) Potencjał Wydziału Elektrycznego w zakresie realizacji prac badawczo–rozwojowych we współpracy z przemysłem.
    e) Informacja o programach operacyjnych w perspektywie finansowej 2021-2027 oraz konkursach Horyzont Europa i NCBiR.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie wniosku do Dziekana o przeprowadzenie na kolejnym posiedzeniu Rady Przemysłowo-Programowej debaty na temat „Rynek ucznia, studenta i inżyniera – perspektywy zrównoważonego rozwoju branży elektrotechnicznej i branż pokrewnych do roku 2030”.
  6. Sprawy różne.

Porzadek_posiedzenia (dokument PDF skanowany, 440 KB)