Pakiet usług Office w rozszerzonej licencji A3

03-11-2021

Na kontach Office 365 pracowników i studentów Politechniki Białostockiej jest już dostępny pakiet usług Office 365 w rozszerzonej licencji A3. Jest to usługa, której główny element stanowi pakiet Office. Dostępne są w nim najnowsze wersje aplikacji: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher i Access na 5 prywatnych PC, 5 tabletach i 5 smartfonach. Microsoft Office 365 to również narzędzia, które umożliwiają efektywną współpracę, lepszą komunikację i pracę zespołową.

Licencja A3 umożliwia korzystanie z funkcji, takich jak:

• Dostęp do Azure DevTools, który umożliwia pobranie różnych aplikacji firmy Microsoft (w tym Windows). Logowanie.
  • Łatwe i bezpieczne udostępnianie plików i dokumentów.
  • Jednoczesna praca na dokumentach Word, PowerPoint czy Excel przez kilka osób.
  • Możliwość organizacji i uczestnictwa w telekonferencjach.
  • Microsoft Teams – dedykowana przestrzeń do pracy zespołowej, by szybciej się komunikować, zarządzać zadaniami oraz wymieniać się dokumentami i wiedzą.
  • Praca mobilna z Office 365 – wszystkie dokumenty i aplikacje są dostępne z dowolnego miejsca i urządzenia.
  • Skrzynka mailowa o pojemności 100GB.
  • 1 TB przestrzeni na pliki i dokumenty w wirtualnym dysku OneDrive.
  1. Jak pobrać Office 365 w wersji A3.
  2. Informacja o szkoleniach online dla studentów PB.
  3. Informacja o szkoleniach online dla kadry dydaktycznej PB.

W przypadku wystąpienia problemów technicznych lub pytań prosimy o kontakt z Uczelnianym Centrum Informatycznym, pod adresem: office365 [at] uci.pb.edu.pl lub odwiedzenie witryny Office365 w A3.

Logotypy projektów unijnych.
Wydatek współfinansowany z projektu
„ZIREG – Zintegrowany Program Politechniki Białostockiej na rzecz Rozwoju Regionalnego”
(Umowa nr POWR.03.05.00-00-ZR22/18-00)
w ramach Działania 3.5 Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój 2014-2020
współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.