11-10-2021

Drodzy Studenci Pierwszego Roku!

Bardzo się cieszymy, że do nas dołączyliście. Nie możemy się doczekać, żeby Was poznać.

Wiemy, że macie sporo pytań. Postaramy się rozwiać Wasze wątpliwości. W tym celu ruszamy z akcją PAKA PIERWSZAKA #WE – czyli jak odnaleźć się na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej!

Wraz z Samorządem Studentów Wydziału Elektrycznego PB chcielibyśmy ułatwić Wam przekroczenie progu naszego Wydziału. Zdajemy sobie sprawę, że macie wiele pytań, dlatego organizujemy transmisję live na naszym facebooku, gdzie na pytania odpowiedzą:

• Dziekan Wydziału Elektrycznego, dr hab. inż. Bogusław Butryło, prof. PB
  • Prodziekan ds. Studenckich i Kształcenia, dr inż. Sławomir Kwiećkowski.

Pytania w studio PLATON, w Waszym imieniu, będą zadawać studenci z Samorządu. Już dziś możecie je wysyłać poprzez formularz … i są anonimowe!

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Do zobaczenia 13.10.2021 r. o godz. 13:13!!