Inżynierki 2021

06-10-2021

Inżynierki 2021 to prezentacje, seminaria skierowane do studentek wyższych uczelni technicznych. W ramach spotkań prezentowane są różne możliwości rozwoju kariery.

Najbliższe spotkanie pozwoli poznać specyfikę firmy Eaton, poznać opinie kobiet pracujących w firmie, dowiedzieć się o zakresie działalności firmy, możliwościach rozwoju zawodowego.

Prezentacja odbędzie się w formie on-line, w dniu 19 października 2021 roku.  Osoby zainteresowane udziałem zachęcamy do wcześniejszej rejestracji: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=lVxS1ga5GkO5Jum1G6Q8xK8bjGZ_7eFPmUVOHsVHGJhUQUowUklCNDM4VlFUWFdOOVA1S1MxNktOUy4u