Rekrutacja do Fabryki Dobrego Inżyniera 2021

10-08-2021

Głowa człowieka i koła zębate. Plakat projektu.Do zapisów na szkolenia zapraszamy studentów czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych I i II stopnia wszystkich kierunków i wydziałów realizujących kształcenie na Politechnice Białostockiej. Udział w projekcie Fabryka Dobrego Inżyniera III jest w 100% bezpłatny, finansowany ze środków UE.

Rekrutacja potrwa do 8 września 2021 r. włącznie.

W projekcie Fabryka Dobrego Inżyniera III w ramach projektu PB 2.0. – Zintegrowany Program Rozwoju, finansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój przewidziano:

• Kursy językowe z egzaminem Technical B2 (30h)
  • Certyfikowane kursy
  • Grupy kreatywne – rozwiązywanie „case study” dla przedsiębiorców
  • Warsztaty kształtujące kompetencje miękkie
  • Wizyty studyjne

Wsparcie w projekcie zostanie udzielone łącznie min. 108 studentom Politechniki Białostockiej.

Każdy uczestnik będzie zobowiązany do wzięcia udziału w min. 3 formach wsparcia. Szkolenia rozpoczną się najwcześniej od semestru zimowego 2021/2022. W celu skorzystania ze wsparcia przed rozpoczęciem każdego z nich należy posiadać status studenta.

Szczegółowe informacje, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dla kandydatów do udziału w projekcie Fabryka Dobrego Inżyniera III dostępne są na stronie rekrutacyjnej.