Finał Olimpiady EUROELEKTRA na Wydziale Elektrycznym

20-04-2021

W dniu 20 kwietnia 2021 r. na Wydziale Elektrycznym odbył się finał XXIII Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej EUROELEKTRA.

Olimpiada jest organizowana przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich. W tym roku, ze względu na pandemię, zawody III stopnia – finał szczebla centralnego zostały przeprowadzone w 5 miastach: Białymstoku, Bydgoszczy, Krakowie, Lublinie i Rzeszowie.

Z regionu północno-wschodniego do finału imprezy zakwalifikowali się uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku.

Członkami jury olimpiady w Białymstoku są pracownicy Wydziału Elektrycznego.

Szczegółowe informacje nt. Olimpiady EUROELEKTRA.

Galeria zdjęć: finaliści oraz jury Olimpiady w czasie finału.