Robotyzacja procesów przemysłowych

15-02-2021

Do 8 marca 2021 trwa rekrutacja na studia podyplomowe – Robotyzacja procesów przemysłowych.

Koszt studiów (łącznie za dwa semestry): 5500 zł od osoby, przy minimum 12 uczestnikach.

Studia są zarejestrowane w Bazie Usług Rozwojowych.

Kandydaci mogą ubiegać się o dofinansowanie części kosztów w programie „Bony na Szkolenia”.

Uczestnikiem studiów podyplomowych może być osoba, która ukończyła co najmniej studia pierwszego stopnia (inżynierskie), studia drugiego stopnia (magisterskie) lub jednolite studia magisterskie.

Absolwenci pozyskają unikalne kompetencje z zakresu robotyzacji procesów produkcyjnych i technologicznych w różnych gałęziach przemysłu.

Szczegółowe informacje o planie studiów można znaleźć na stronie Wydziału Elektrycznego PB.

Plakat rekrutacyjny, zdjęcie robota przemysłowego.